Dzięki uprzejmości dr inż. Eweliny Szymańskiej-Skolimowskiej udostępniamy Państwu prezentację i film w webinatu z webinaru.

Prezentacja z webinaru pt. Szkolenie dla wnioskodawców NCN

 

Film z webinaru pt. Szkolenie dla wnioskodawców NCN


W imieniu Fundacji Science Watch Polska serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar - Szkolenie dla wnioskodawców NCN.
Webinar odbędzie się w środę, 6 października 2021 r. w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku, 4 października 2021 r. Liczba miejsc ograniczona!

Prowadząca

 

Dr inż. Ewelina Szymańska-Skolimowska - Koordynator dyscyplin w dziale Nauk Ścisłych i Technicznych Narodowego Centrum Nauki. Absolwentka fizyki  stosowanej na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera fizyki. Tytuł doktora nauk fizycznych uzyskała na The Open University w Milton Keynes, Wielka Brytania. Współautorka wielu publikacji w czasopismach z listy filadelfijskiej, licznych wystąpień na konferencjach międzynarodowych. Wykonawca międzynarodowego projektu badawczego LASSIE 7 FP (The Open University) oraz projektu badawczego PAMS 7 PR (Uniwersytet Jagielloński). Stypendystka programu START 2015 Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Wykazuje duże doświadczenie i zaangażowanie we współpracy naukowej z renomowanymi grupami uniwersyteckimi jak i instytucjami naukowymi na świecie w swej dziedzinie, m.in. Univeristy of Innsbruck, Leiden Observatory, Queen's University Belfast, The Institute for Storage Ring Facilities in Aarhus, Canadian Light Source.

Program webinaru

  1. Oferta konkursów krajowych
  2. Oferta konkursów międzynarodowych
  3. Ograniczenia w składaniu wniosków
  4. Konstrukcja wniosku
  5. Ocena wniosku

Jeśli uważacie Państwo, że nasza działalność jest potrzebna i chcielibyście wspierać nasze inicjatywy możecie wpłacić dowolną kwotę na konto:
BNP PARIBAS - 39 1600 1172 1893 0078 3000 0001

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo proszę o przemyślane zapisy, aby nie blokować miejsc.

Link do wydarzenia otrzymają Państwo we wtorek 5 października 2021 r. na podany podczas rejestracji adres mailowy.

REJESTRACJA

2.png8.png4.png9.png6.png8.png