WYDARZENIA
 Bezpłatne webinaryKonferencje, szkolenia, warsztaty

UWAGA!

Szanowni Państwo, wykład prof. Jana Miodka zaplanowany na 6 grudnia br. odbędzie się w godz. od 15:00 do 17:00. Za zmianę godziny przepraszamy.

Prawidłowości i niespodzianki w języku
Środa, 06 Grudzień 2023, 15:00 - 17:00
Odsłon : 4010

W imieniu Fundacji Science Watch Polska serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar -

Prawidłowości i niespodzianki w języku.

Webinar odbędzie się w środę, 6 grudnia 2023 r. w godzinach od 15.00 do 17.00. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku, 4 grudnia 2023 r.

Liczba miejsc ograniczona!


Prowadzący

 

prof. dr hab. Jan Miodek - polski językoznawca i gramatyk normatywny, profesor nauk humanistycznych, były dyrektor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, członek Komitetu Językoznawstwa Polskiej Akademii Nauk. Jako członek Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN od 1996 r., czyli od początku jej istnienia, jest współodpowiedzialny m.in. za wszystkie uchwały ortograficzne Rady. Popularyzator wiedzy o języku, znany szczególnie jako autorytet normatywny w dziedzinie języka polskiego.
Od 1968 prowadzi cotygodniową rubrykę językową Rzecz o języku („Słowo Polskie”, obecnie „Gazeta Wrocławska”). Jest twórcą i prezenterem programów telewizyjnych: Ojczyzna polszczyzna (1987–2007, cotygodniowy) i Słownik polsko@polski (od 2009, cotygodniowy).
(źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Miodek)

Szanowni Państwo, bardzo proszę o rozważne zapisy. Fundacja ponosi koszty związane z zakupem miejsc na webinar. Bezpłatny webinar dla Uczestników nie oznacza, że jest on bezkosztowy dla Fundacji.
Dziękuję!

Link do webinaru otrzymacie Państwo we wtorek, 5 grudnia 2023 r. na adres mailowy podany podczas rejestracji. Jeżeli mail z linkiem nie pojawi się w Państwa skrzynce, proszę zajrzeć do folderu SPAM lub skontaktować się z nami mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Musisz się zalogować, żeby mieć możliwość zapisania się na wydarzenie. Zaloguj się
Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta Załóż konto
9.png5.png6.png1.png4.png9.png