Dzięki uprzejmości mgr Eweliny Pakosz-Szydłowskiej, udostępniamy Państwu prezentację z webinaru. 

Prezentacja

 


W imieniu Fundacji Science Watch Polska serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar - Stres znany i nieznany. Style radzenia sobie ze stresem. Webinar odbędzie się w środę, 3 lutego 2021 r. w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku, 1 lutego 2021 r. Liczba miejsc ograniczona!

Prowadząca

 

Ewelina Pakosz-Szydłowska - psycholog o specjalności psychologia kliniczna, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 667). Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Ośrodku Pomocy Społecznej i placówkach oświatowych. Od wielu lat prowadzę również prywatny gabinet psychologiczny w Gliwicach, gdzie zajmuję się diagnozą i psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapią par i rodzin. Współpracuję z czasopismem

„Psychologia w praktyce”, mam na koncie kilka wystąpień na konferencjach naukowych (m.in. wystąpienie na temat zaburzeń depresyjnych i lękowych), prowadziłam szkolenia i warsztaty propagujące wiedzę psychologiczną dla różnych grup odbiorców.

 

Program webinaru

  1. Czym jest stres i jak oddziałuje na nasze ciało i emocje.
  2. Pozytywne i negatywne konsekwencje stresu.
  3. Radzenie sobie ze stresem.
  4. Co robić, żeby lepiej sobie z nim radzić.

Jeśli uważacie Państwo, że nasza działalność jest potrzebna i chcielibyście wspierać nasze inicjatywy możecie wpłacić dowolną kwotę na konto:
BNP PARIBAS - 39 1600 1172 1893 0078 3000 0001

lub wspierać nas poprzez wpłaty na portalu Patronite https://patronite.pl/ScienceWatchPolska/description


 

Rejestracja

 

 

 

2.png8.png4.png9.png6.png0.png