Szanowni Państwo, proponujemy Wam nowy rodzaj wsparcia obejmujący doradztwo w zakresie: pracy ze stresem, problemami związanymi z postępowaniami awansowymi, wypaleniem zawodowym, kryzysem zmiany, straty, mobbingiem i dyskryminacją.

POGOTOWIE PSYCHOTERAPEUTYCZNE

dr Aleksandra Nowak-Gruca
tel. 501 397 887
w każdy wtorek w godzinach od 20:00 do 21:00

Absolwentka dwóch rodzajów studiów doktoranckich oraz licznych szkoleń psychologicznych. Doktor nauk społecznych, psychoterapeuta w procesie szkolenia, trener biznesu. Ponadto absolwentka Rocznego Programu Pomocy Psychologicznej (IIPG), kursu hipnozy w psychoterapii, poradnictwie i medycynie, zaawansowanego kursu treningu autogennego oraz kursu 1 st. terapii Biofeedback EEG.

Obecnie psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie, jedynego w Polsce Instytutu o statusie EAPTI, czyli Instytutu Treningowego Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii - największej organizacji zrzeszającej psychoterapeutów w Europie.

POGOTOWIE ANTYMOBBINGOWE I ANTYDYSKRYMINACYJNE

dr Beata Stasińska
tel.
531 08 90 30
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w każdą środę w godzinach od 19:00 do 21:00

Otwarty i wieloletni (ok. 30 lat) pracownik naukowo-dydaktyczny z dużym doświadczeniem w zakresie problematyki awansu zawodowego, łamania praw własności intelektualnej, mobbingu i etyki w środowisku naukowym. Absolwentka licznych szkoleń oraz badań nieprawidłowości w środowisku akademickim. Pomaga wielu osobom dyskretną rozmową oswoić szok zderzenia z nieetycznymi działaniami społeczności, nabrać dystansu do zdarzenia/sprawy, wskazując prawa pracownika naukowego oraz możliwości jego postępowania w różnych sytuacjach.


 

dr hab. Tomasz Ochinowski
Ekspert do spraw antymobbinogwych i antydyskryminacyjnych
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Doktor psychologii i doktor habilitowany nauk o zarządzaniu. Swoją drogę akademicką związał z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jako praktyk zarządzania ludźmi pracuje również na Samodzielnym Stanowisku ds. relacji z pracownikami w Centrali IPN.

POGOTOWIE PRAWNE

mec. Joanna Koczaj-Dyrda
tel. 662-059-239
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sygnalistka, radca prawny; wygrała 8 procesów, w tym 3 karne, które wytoczyli jej sprawcy nadużyć w Ministerstwie Zdrowia po tym, jak zgłosiła nadużycia i znęcanie się nad kilkuset pracownikami MZ. Pomaga ofiarom mobbingu i sygnalistom; stworzyła Mapę Nadużyć i Mobbingu, która odzwierciedla rozkład nadużyć i mobbingu w kraju. Prowadzi szkolenia dla pracodawców i pracowników; dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat sygnalizowania nadużyć i mobbingu; przygotowuje się do doktoratu z mobbingu na tle nadużyć. 

 

Od listopada 2021 r. przy telefonie będzie dyżurował drugi prawnik.

Szczegóły wkrótce.

 

 

2.png8.png4.png9.png6.png8.png