Jak bronić się przed mobbingiem na uczelni?
Środa, 07.04.2021, 14:00 - 16:00
Odsłon : 869

W imieniu Fundacji Science Watch Polska serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar -

Jak bronić się przed mobbingiem na uczelni?

Webinar odbędzie się w środę, 7 kwietnia 2021 r. w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku, 5 kwietnia 2021 r. Liczba miejsc ograniczona!


Prowadząca

  Joanna Koczaj-Dyrda - sygnalistka, radca prawny; wygrała 8 procesów, w tym 3 karne, które wytoczyli jej sprawcy nadużyć w Ministerstwie Zdrowia po tym, jak zgłosiła nadużycia i znęcanie się nad kilkuset pracownikami MZ. Pomaga ofiarom mobbingu i sygnalistom; stworzyła Mapę Nadużyć i Mobbingu, która odzwierciedla rozkład nadużyć i mobbingu w kraju. Prowadzi szkolenia dla pracodawców i pracowników; dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat sygnalizowania nadużyć i mobbingu; przygotowuje się do doktoratu z mobbingu na tle nadużyć.

Program webinaru

 1. Zachowania mobbingowe;
 2. Dlaczego ja, czyli kto zostaje ofiarą mobbingu;
 3. Portret psychologiczny sprawcy mobbingu;
 4. Jak się bronić? 

Rejestracja

Pozostało wolnych miejsc: 56
Klauzula informacyjna do formularza zgłoszeniowego udziału w webinarium:
 1. Administratorem powyższych danych osobowych jest Fundacja Science Watch Polska
 2. Celem przetwarzania danych jest organizacja i przeprowadzenie wskazanego powyżej webinarium (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. b RODO).
 3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, w dowolnym momencie oraz w przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania danych - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 4. Powyższe dane będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa.
 5. Powyższe dane mogą zostać udostępnione jedynie instytucjom lub podmiotom trzecim w zakresie niezbędnym do realizacji webinarium.
 6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą służyły do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.
 7. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej;

Ujawniamy nieprawidłowości w nauce - przejdź do strony habilitacja.eu            Habilitacja

1.png6.png1.png1.png7.png3.png