WYDARZENIA
 Bezpłatne webinaryKonferencje, szkolenia, warsztaty

"Kompendium wiedzy na temat przemocy w środowisku pracy" to publikacja, w której znajdziecie Państwo prawne aspekty prawa pracy oraz check-listy dla pracowników i pracodawców które, powinny pomóc pracownikom odzyskać sprawczość, a pracodawcom zabezpieczyć się przed roszczeniami z tytułu mobbingu i dyskryminacji. 

Publikacja jest nieodpłatna, chroniona prawami autorskimi. Rozpowszechnianie niniejszej publikacji oraz wykorzystanie treści w ramach prawa cytatu jest możliwe wraz z podaniem źródła: ’Kompendium Wiedzy na temat przemocy w środowisku pracy. Prawo Pracy. Autorzy: Barbara Paw, Iwona Siekierska, Agnieszka Grün-Kierzkowska. Wydawca Fundacja Start Tango, Kraków kwiecień 2023′. Check-listy zostały skonsultowane pod kątem psychologicznym przez Daniela Mroza (Fundacja na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy Feniks).

 

Publikacja powstała w ramach pilotażowego projektu "Kompendium Wiedzy na temat przemocy w środowisku pracy. Prawo Pracy". Więcej informacji znajduje się na stronie - https://fundacjastarttango.pl/

 

3.png0.png2.png3.png9.png6.png2.png