Szanowni Państwo, proponujemy Wam nowy rodzaj wsparcia obejmujący doradztwo w zakresie: pracy ze stresem, problemami związanymi z postępowaniami awansowymi, wypaleniem zawodowym, kryzysem zmiany, straty, mobbingiem i dyskryminacją.

 
POGOTOWIE PSYCHOTERAPEUTYCZNE
 

Na Państwa telefony związane ze wsparciem psychoterapeutycznym czeka

dr Aleksandra Nowak-Gruca

pod numerem 501 397 887

w każdy wtorek w godzinach od 20:00 do 21:00

Absolwentka dwóch rodzajów studiów doktoranckich oraz licznych szkoleń psychologicznych. Doktor nauk społecznych, psychoterapeuta w procesie szkolenia, trener biznesu. Ponadto absolwentka Rocznego Programu Pomocy Psychologicznej (IIPG), kursu hipnozy w psychoterapii, poradnictwie i medycynie, zaawansowanego kursu treningu autogennego oraz kursu 1 st. terapii Biofeedback EEG.

Obecnie psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie, jedynego w Polsce Instytutu o statusie EAPTI, czyli Instytutu Treningowego Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii - największej organizacji zrzeszającej psychoterapeutów w Europie.

 

POGOTOWIE ANTYMOBBINGOWE I ANTYDYSKRYMINACYJNE

Na Państwa telefony związane ze wsparciem antymobbingowym czeka

dr Beata Stasińska

pod numerem 531 08 90 30

w każdą środę w godzinach od 19:00 do 21:00

Otwarty i wieloletni (ok. 30 lat) pracownik naukowo-dydaktyczny z dużym doświadczeniem w zakresie problematyki awansu zawodowego, łamania praw własności intelektualnej, mobbingu i etyki w środowisku naukowym. Absolwentka licznych szkoleń oraz badań nieprawidłowości w środowisku akademickim. Pomaga wielu osobom dyskretną rozmową oswoić szok zderzenia z nieetycznymi działaniami społeczności, nabrać dystansu do zdarzenia/sprawy, wskazując prawa pracownika naukowego oraz możliwości jego postępowania w różnych sytuacjach.

 

 

dr hab. Tomasz Ochinowski
Ekspert do spraw antymobbinogwych i antydyskryminacyjnych
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Doktor psychologii i doktor habilitowany nauk o zarządzaniu. Swoją drogę akademicką związał z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jako praktyk zarządzania ludźmi pracuje również na Samodzielnym Stanowisku ds. relacji z pracownikami w Centrali IPN.

 

POGOTOWIE PRAWNE

 

Od września 2021 r. przy telefonie będzie dyżurował prawnik.

Szczegóły wkrótce.

 

 

Ujawniamy nieprawidłowości w nauce - przejdź do strony habilitacja.eu            Habilitacja

1.png8.png8.png0.png4.png2.png